piłkarskie fan shop Kiedy po raz pierwszy podpisał

piłkarskie fan shop Kiedy po raz pierwszy podpisał kontrakt z Arsenalem, pomyślałem, że wiąże się to z dużym ryzykiem, ponieważ to jego pierwsza praca i jest to duża praca. Po Emerym i ostatnich latach Arsene’a nie robiliśmy się lepsi, więc dla Mikela przejęcie sterów było trudnym zadaniem.

„Wtedy pomyślałem, że Patrick Vieira byłby lepszym wyborem, ponieważ miał już doświadczenie, ale kiedy zobaczyłem pierwszy wywiad prasowy Mikela, byłem pod wielkim wrażeniem.

„Od tego czasu podoba mi się sposób, w jaki wpływa na zespół, ale zarząd musi dać mu czas, aby stał się swoim własnym zespołem.

„Mecz przeciwko Wilkom pokazał, że koszulka bellingham Arsenalowi wciąż brakuje pewności siebie i jasnego wyobrażenia o tym, czego się od nich oczekuje”.

Arsenal awansował do 32. finału Ligi Europy w tym sezonie, utrzymując postęp na kontynencie po zwycięstwie 4:1 nad Rapidem Wiedeń, jednak nadal poszukuje się iskry w kraju, a następna okazja na jej znalezienie nadarzy się lada dzień. W niedzielę derby północnego Londynu z Tottenhamem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *