koszulka real madryt z własnym nazwiskiem Lozano

koszulka real madryt z własnym nazwiskiem Lozano nadal odgrywa rolę gwiazdy
Mniej więcej w zeszłym roku o tej porze wszyscy zastanawiali się, co jest nie tak z Hirvingiem Lozano. Pomógł Pachuce zdobyć tytuł mistrzowski wiosną 2016 roku, ale nie udało mu się zaznaczyć swojej obecności w Copa America Centenario, a następnie nie był w stanie wyprowadzić meksykańskiej drużyny olimpijskiej z fazy grupowej.

Kiedy Lozano dostał szansę na odpoczynek, wrócił do swojej wcześniej imponującej formy i przeniósł się do PSV po tym, jak pomógł Pachuce zdobyć kolejny tytuł, tym razem w Lidze Mistrzów CONCACAF. Od tego czasu jego gra jest już tylko lepsza, a po trzech golach w trzech meczach z PSV i zwycięskim piątkowym meczu przeciwko Panamie dla Meksyku, jasne jest, że Lozano to zawodnik, który może zagrać w reprezentacji Meksyku na Mistrzostwach Świata, a jego gra staje się coraz lepsza dzięki grze za granicą.

Przeprowadzka do Holandii nie koszulka harry kane zmieniła go także poza boiskiem. Lozano był człowiekiem rodzinnym, choć młodym, w Pachuca i nie znalazł kłopotów w Eindhoven. Podczas krótkiej, ale miłej rozmowy z reporterem w strefie mieszanej po meczu Lozano odpowiedział jednym słowem „Rodzina” jako klucz do udanego miesiąca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *