koszulka lautaro martinez dla dzieci Mohamed Elneny

koszulka lautaro martinez dla dzieci Mohamed Elneny ujawnił, że kilka klubów było zainteresowanych jego podpisaniem, zanim zdecydował się przedłużyć kontrakt z Arsenalem.

Reprezentant Egiptu podpisał nowy „długoterminowy” kontrakt z Kanonierami, dzięki któremu pozostanie na stadionie Emirates w dającej się przewidzieć przyszłości.

W pewnym momencie wydawało się, że może znaleźć się wśród transferów w okresie pewnej niepewności w północnym Londynie, jako że 25-latek nigdy nie grał regularnie pod wodzą Arsene’a Wengera.

Wybory redaktorów Messi może zostawić za sobą powolny start w PSG, grając główną rolę w meczu przeciwko Realowi Madryt. „Zobaczą, koszulka haalanda dla dzieci kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudak Man City stanie się „nowym Sancho” w Dortmundzie?
Było wiele drużyn gotowych go złapać, gdyby drzwi wyjściowe zostały otwarte, ale Elneny zdecydował się pozostać na miejscu i kontynuować realizację marzeń w Arsenalu, który do tej pory rozegrał 69 występów i triumfował w Pucharze Anglii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *